STUDIO STOMATOLOGII Wrocław - dentysta Wrocław, stomatolog Wrocław

Wybielanie zębów Wrocław

 


Olśniewający, biały uśmiech jest atrakcyjny i sprawia, że wyglądamy na osobę zdrową i zadbaną. Biały uśmiech to nie tylko kwestia estetyki to także lepsze samopoczucie i wyższa samoocena.

Często pacjenci zgłaszający się do stomatologa zadają pytanie czy profesjonalne wybielanie w gabinecie stomatologicznym jest lepsze i skuteczniejsze niż domowe sposoby na wybielanie. Która z metod jest efektywniejsza. Wszystko zależy od osobistych przekonań. Większość naszych pacjentów decyduje się na bezpieczne i profesjonalne wybielanie w gabinecie rezygnując z wybielania w domu.
Wybierając się do dentysty uzyskamy na pewno profesjonalną opiekę i pewny skutek - dwie najistotniejsze cechy ściśle związane z opieką zdrowotną i zabiegami medycznymi.
Zaletą wybielania w gabinecie jest szybkość oraz gwarancja profesjonalnego wykonania.
Dla pacjenta śnieżnobiały uśmiech uzyskany w ciągu godziny i wykonany przez zaufanego i doświadczonego lekarza jest najbardziej optymalnym sposobem na piękny wygląd . 

Oferujemy Państwu dwie metody profesjonalnego wybielania zebów.


• Wybielanie zębów  Beyond

Wybielanie metodą Beyond należy do najbardziej popularnych  na świecie. Akcelerator Beyond emituje zimne, niebieskie światło aktywujące żel wybielający. Po zabiegu wybielania zeby stają się jasniejsze o 5 do 14 odcieni w skali VITA. Rezultaty są zdecydowanie lepsze od konkurencyjnych systemów dostępnych na rynku. Technologia Beyond stosowana jest obecnie w ponad 100 krajach na świecie, a sam zabieg wybielania jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta.

Jesteśmy autoryzowanym gabinetem stosującym system wybielania Beyond.

• Wybielanie zębów nakładkowe

Jako alternatywę do wybielania Beyond proponujemy Państwu wybielanie nakładkowe zębów. Stosujemy najnowszą generację preparatów do nakładkowego wybielania NiteWhite / DayWhite. Preparaty te zawierają oprócz środka wybielającego opatentowaną formułę ACP (Amorficznego Fosforanu Wapnia), która zmniejsza nadwrażliwość zębów, nadaje połysk i odbudowuje szkliwo. Preparat NiteWhite stosujemy w nocy na okres około 8 godzin, natomiast DayWhite przeznaczony jest do stosowania w ciagu dnia przez krótszy czas.

Zapraszamy Państwa do gabinetu stomatologicznego 'Studio Stomatologii w celu uzyskania szczegółowych informacji i dobrania optymalnej metody wybielania.

Tagi: wybielanie zębów wrocław, wybielanie zębów beyond wrocław, , lampa beyond wrocław, wybielanie nakładkowe wrocław, białe zęby wrocław, usuwanie przebarwień zębów wrocław, wybielanie martwego zęba wrocław


Zakres usług  • Implantologia

  • Chirurgia stomatologiczna


Efekt wybielania po zastosowaniu lampy Beyond


• przed wybielaniem
• po wybielaniu